„EPI-BOHATERki przez cały rok” – niezwykły kalendarz charytatywny już dostępny!

W akcji wzięły udział dzielne kobiety, które wspólnie stworzyły niesamowity kalendarz. Na jego kartach można zobaczyć fotografię dwunastu EPI-BOHATERek oraz przeczytać o ich życiu – pasjach, wartościach którymi się kierują oraz wskazówkach dla innych. To nowoczesne artystki, przedsiębiorcze bizneswoman, niezależne singielki, opiekuńcze mamy czy kochające partnerki. Każda z nich spełnia się zawodowo, intelektualnie. Tworzą, podróżują, odkrywają siebie i świat. Po prostu żyją pełnią życia. Są w różnym wieku, wykonują różne zawody, pochodzą z różnych części kraju, jednak łączą je dwie rzeczy: padaczka i podejście do życia – każda z nich jej się nie daje.

W kalendarzu znajdują się zdjęcia autorstwa Marty Uczciwek, znanej z uchwycenia niezwykłych emocji i wydobywania wewnętrznego piękna. Bohaterki wystąpiły w stylizacjach pochodzących od marki Muvlo, której celem jest uświadamianie kobiet o ich pięknie i zachęcanie ich do rozwoju. Patronem kalendarza została również firma farmaceutyczna Accord, która chętnie angażuje się w działalność edukacyjną związaną z tematem padaczki.

Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarza wesprze fundację w dalszych działaniach związanych z m.in. z zapobieganiem wykluczeniu społecznemu osób chorych na padaczkę.

 

By otrzymać niezwykły kalendarz „EPI-BOHATERki przez cały rok” należy złożyć darowiznę w kwocie nie mniejszej niż 69,90 zł na konto Fundacji EPI-BOHATER. Co ważne w tytule przelewu należy wpisać swój pełny adres korespondencyjny, imię i nazwisko oraz numer telefonu dla kuriera.

 

Fundacja EPI-BOHATER

KRS: 0000899757

Ul. Kolbaczewska 8

02-879 Warszawa

 

Nr konta: NEST BANK/ 04 1870 1045 2078 1070 2232 0001

 

 

 

 

 

 

 

 

PL-02156